комментарии
  Protected by Copyscape Plagiarism Software Яндекс цитирования

  Розфарбуємо життя новими фарбами або бізнес для мами!

  Більшість вважає, що робота на дому — це неодмінно щось, що віднімає багато часу. Ми розвіємо ваші сумніви і доведемо, що без улюбленого заняття просто неможливо жити повноцінним життям.

  Багато на власному досвіді знають, наскільки важко відчувати відсутність самореалізації, залишаючись при цьому різнобічно розвиненою особистістю. Людина без улюбленого заняття живе ніби наполовину. В кінці дня, наповненого домашніми справами, жінки буквально падають з ніг, не маючи сил ні на спілкування з чоловіком, ні на заняття справою. При цьому їх не покидає відчуття провини — начебто все є, чого ж ще треба? Так і до депресії недалеко!

  Що ж робити, щоб вигнати рутину і з думок і з життя? Всі психологи єдині в думці, що дитині потрібна щаслива мама. Тому вихід один — знайти справу «до душі», ту роботу для молодих мам, яка стане приносити задоволення. Як? Відправившись з нами на невелику прогулянку з п’яти кроків, ви зможете відчути всі барви життя. Вперед!

  Перший крок. Прогуляйтеся по архівах власної пам’яті і витягніть її ту дитячу захопленість, з якою малюки віддаються всьому новому. Навіть якщо на перший Бізнес для мами погляд здається, що перепробувано вже все можливе, не впадайте у відчай. Ви просто ще не знайшли те заняття, яке є «вашим». Найважливіше те, що ви вмієте шукати і робите це!

  Другий крок. Повірте в те, що все задумане — можливо. Помиляються ті, хто вважає, ніби улюблений бізнес з нуля повинен бути обов’язково чимось серйозним і неможливий без вкладень з боку кого б то не було, в тому числі і молодих мам. Головне — отримувати беззастережне задоволення від заняття. Радість можна відчувати, навіть вирощуючи квіти, або займаючись пошуком в інтернет-магазинах вакаснсій, відповідних вам.

  Третій крок. Пошукайте то, що змушує забути про все інше. Не поспішайте з відповіддю. Знайдіть те єдино важливе, що дійсно «ваше». Не потрібно хапатися за все відразу і діяти за принципом «з місця — в кар’єр». Робота для молодих мам — це в першу чергу задоволення, як ми говорили трохи вище. Важливо знайти таку справу, яка:

  • Буде вам доступно. Не потрібно вибирати те, чим вам хочеться займатися, але в силу деяких причин абсолютно неможливо для виконання,

  • Буде можливістю заробити в Інтернеті, тобто більше, ніж просто розвагою. Справа повинна приносити вам не тільки радість, а й користь

  Крок четвертий. Відшукавши улюблене заняття, дозвольте собі почати отримувати задоволення від його виконання. Святкуйте написання статей в блозі або вирощування квітів! І нехай хтось вважає ваша справа чимось несерйозним. Ви робите це для себе, для радості від процесу. Обов’язково знайдіть час для заняття, що дарує позитив. У цьому вам допоможуть «робочі» книги і тренінги з тайм-менеджменту, розраховані як на молодих, так і на досить досвідчених мам.

  Крок п’ятий. Без усіляких роздумів, відмовок і зайвих запитань — робіть! Можливо, що в якийсь момент на вас на валиться лінь або втома. Знайте — це всього лише частина шляху і звичайне тимчасове явище. Дозвольте собі трохи відпочити від бізнесу і йдіть далі гордою ходою успішної мами!

  Перераховані п’ять кроків обов’язково приведуть вас в приголомшливих результатів!

  • Ви станете тією, якою вважаєте себе в глибині душі,

  • Зрозумієте, що вам є те, що ви вибрали в якості улюбленого заняття,

  • Відчуйте, що зайнявшись улюбленою справою, у вас стало додаватися енергії.

  Ви перестанете бути жінкою, замученої побутом, з вимерлим поглядом і втомленим виразом обличчя. Адже тепер ви — галявина, на якій починають рости найхимерніші рослини і дерева. І робота для молодої мами відтепер не тяжкий тягар, а задоволення, яке вона знайшла для себе сама!

  Наберіться сміливості і ПОЧНІТЬ! Реєструйтеся на біржах праці, відгукуйтеся на вакансії, давайте оголошення в соціальні мережі і т. Д. Починати, безумовно, дуже важко і хвилююче. Але це варто того! Вірте в себе!

  Знайдіть справу до душі. Я навіть не думала, що зможу заробляти гроші, займаючись тим, що мені дійсно цікаво.

  Тверезо оцінюйте час, яке ви можете посвятити віддалену роботу на дому. Обов’язково майте запас часу для під страховки. З малюком ви ніколи не на 100% впевнені в тому, що зможете працювати «від» і «до».

  Домовтеся з подругами — сьогодні ви гуляєте з двома-трьома дітьми, завтра вони.

  Не перевантажуйте себе!

  Обов’язково вважайте свої заробітки. Коли на мене накочує смуток і поганий настрій, я дістаю зошит із записами своїх доходів, радію і йду творити.

  Всім активним мамам, які хочуть знайти собі роботу в Інтернеті на дому, я бажаю всіляких гараздів. Вірте в себе, не опускайте руки, і все вийде! Тільки не забувайте, що мамин головна праця — дитина. А будь-які проекти і заробітки — вторинні.

  Автор Ольга Ковтало


  Комментарии запрещены.