комментарии
  Protected by Copyscape Plagiarism Software Яндекс цитирования

  Програма підтримує облік товарів та матеріалів, які можна прибуткувати та передавати відділенням або певним співробітникам під звіт. Будь-які медикаменти та препарати можна продавати, якщо при медичному центрі є аптека, а також можна списувати на пацієнтів, наприклад, за наявності процедурного кабінету. Цим можуть займатися мед. сестри або будь-які інші відповідальні особи. Робота може виконувати вручну або з допомогою спеціалізованого обладнання, такого як: сканер штрих-кодів та принтер етикеток. Навіть якщо у вас мережа філій, у програмі можна переглянути актуальні залишки будь-якого підрозділу. Для бухгалтера організації є можливість скласти так звану калькуляцію, щоб потрібні товари автоматично списувалися під час виконання певних процедур. Детальніше про програми читайте на сайті usu.kz

  Звітність

  А зараз давайте подивимося на звітність. Вона поділяється на обов’язкову медичну та внутрішню.

  Внутрішня звітність у нас представлена найкращим чином. Такої кількості інформативних звітів Ви більше ніде не знайдете! З допомогою нашої програми будь-який керівник, навіть не маючи фахової освіти, легко стане найкращим керівником!

  Але давайте розпочнемо не з того, що буде допомагати Вам у керуванні бізнесом. А з тієї звітності, яку від Вас може вимагати Ваша держава. У сфері обов’язкової медичної звітності Ви вже бачили, що за необхідності усі бланки, саме у потрібному вигляді, можна легко створити самостійно у форматі Microsoft Word.

  Додатково до цього наша програма для загальної медицини може створювати титульний аркуш медичної амбулаторної картки № 025. Усі інші форми консультативних прийомів та досліджень, якщо повинні бути у паперовому вигляді, просто роздруковуються та вкладаються.

  Для стоматологічного хворого можна створити форму № 043. На прикладі у демо-версії ми продемонстрували, що ці форми можуть бути легко переналаштовані нашими фахівцями під внутрішні стандарти Вашої країни або перекладені на державну мову.

  В якості індивідуального допрацювання Ви можете затребувати налаштувати будь-які внутрішні документи. Наприклад, програма може автоматично заповнювати Вашу угоду з пацієнтом на надання медичних послуг.

  А зараз давайте розглянемо управлінську звітність. Далі Ви побачите, які професійні інструменти будуть у Вашому підпорядкуванні! Уся потужність сучасної аналітики працюватиме на Вашу користь!

  етальніше про програми читайте на сайті http://usu.kz/

  Комментарии запрещены.